4Rent Wypożyczalnia Samochodów


Dodano: 2018-12-28

http://www.4rent.waw.pl/ • Wypożyczalnia samochodów okęcie

Uwielbiasz jazdę samochodem i nie wyobrażasz sobie poruszania się innym środkiem transportu, niestety Twoje auto uległo awarii i obecnie znajduje się u mechanika? Miałeś wybrać się do stolicy, jednak brak pojazdu pokrzyżował Ci plany? Do samej Warszawy możesz dolecieć samolotem, a na miejscu wynająć samochód.

Na stronie 4rent.waw.pl dowiesz się więcej, na temat firmy zajmującej się wynajmem aut osobowych. Ta wypożyczalnia samochodów, która na lotnisko Okęcie może podstawić dowolny pojazd zamówiony przez klienta, jest poważną firmą, dlatego też do użytku oddaje auta w pełni sprawne, a wszystko po to, aby zapewnić bezpieczną i komfortową jazdę.

Wypożyczalnia oferuje bezpłatne użytkowanie fotelików dziecięcych. Klienci, którzy zdecydują się na wynajem powyżej siedmiu dni, mogą skorzystać z darmowej nawigacji GPS.Zostaw KomentarzUżytkownik Anita Lewandowska dodał komentarz Ocena 3
Wypożyczalnia Samochodów 4Rent jest bardzo znana w całej Warszawie, wiadomo ze względu, że mają swój punkt przy lotnisku.
Opublikowano: 2019-01-16 14:08:27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Inne Okoliczne Firmy