Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii


Dodano: 2019-11-04

Terapia małżeńska Bielsko Biała - Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii

Nawet w najbardziej zgodnych związkach pojawiają się wraz z upływem czasu pewne kłopoty. Nierzadko bywają one przyczyną rozstań. Kłótnie i będące ich następstwem problemy są czymś zupełnie naturalnym. Dotyczą one par, którym zależy. Obydwie strony chcą, by wspólne życie układało się jak najlepiej, a nieco inaczej widzą przyszłość. Staje się to powodem trudności komunikacyjnych, które prowadzą do poważnych nieporozumień budujących mur między partnerami. Nie należy bagatelizować takich sytuacji. Potrzebna może okazać się terapia małżeńska, którą w Bielsku-Białej przeprowadzają psychologowie ze Śląskiego Ośrodka Psychoterapii. 

W ramach odbywających się sesji ze specjalistą ustalana jest przyczyna konfliktu, jaki pojawił się między współmałżonkami. Psychoterapeuta będzie dążył do wyeliminowania czynników przyczyniających się do powstawania nieporozumień i skupiał się na rozwijaniu tych cech, które cementują związek. 

 Zostaw KomentarzUżytkownik Kacper Bąk dodał komentarz Ocena 4
W tym ośrodku psychoterapii udało się nam przejść przez terapię małżeńską i w końcu zaczęliśmy zakochiwać się w sobie na nowo.
Opublikowano: 2019-12-02 10:55:22

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Inne Okoliczne Firmy