Żaluzje Zakład Produkcyjno-Usługowy Ewa Buraczewska


Dodano: 2018-07-22

Hurtownia tkanin dzień i noc Białystok

Hurtownia tkanin dzień i noc z Białegostoku proponuje nowoczesne rolety w różnych kolorach z możliwością łatwej i nieinwazyjnej aplikacji. Każdy z klientów nabywający materiały może być pewny, że ich jakość pozwoli na wieloletnie użytkowanie zasłon okiennych bez obaw o ich zniszczenie od wpływu słońca lub wilgoci. W sprzedaży odnajdą Państwo markizy tarasowe, rolety dzień/noc, żaluzje pionowe i poziomie, dzięki którym podniesie się bezpieczeństwo domowników i ich komfort.

Na stronie internetowej zaluzje.com.pl odnaleźć można niezbędne informacje dotyczące historii firmy, jej zaangażowania w spełnianiu oczekiwań klientów pod względem jakości osłon i ich funkcjonalności. Ekipa zajmująca się różnego rodzaju realizacjami osłon okiennych stara się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom zleceniodawców, dlatego przyjmuje najbardziej wymagające projekty.Zostaw KomentarzUżytkownik Kinga Jankowska dodał komentarz Ocena 5
Rolety oferowane w firmie nadmienionej w opisie sa bardzo dobrej jakości. Ja także mam rolety od nich w wersji dzień-noc.
Opublikowano: 2019-01-15 13:14:51

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Inne Okoliczne Firmy