Tartak Rybojady Lidia Kapała


Dodano: 2019-03-20

Tartak Rybojady Lidia Kapała • Tarcica bukowa

Surowiec wykonany z drewna wykorzystywany jest między innymi w budownictwie dachów, różnego rodzaju pracach wykończeniowych, jak i podczas produkcji parkietów oraz podłóg. Z drewna wykonuje się także meble, okna, drzwi, schody oraz tarasy. Głównym i najważniejszym surowcem w branży drzewnej jest więc tarcica, której zastosowanie jest niezwykle szerokie. Idealnie odnajdzie się ona w przypadku pracy meblarskich oraz stolarskich. Wysokiej jakości tarcica bukowa dostępna jest na stronie Tartaku Rybojady.

Najprościej mówiąc, tarcica jest drzewnym produktem, który otrzymywany jest w efekcie piłowania drewna okrągłego. Produkcja ta odbywa się na pionowych trasach lub też specjalnych, taśmowych kłodach. W wielu przypadkach do przetarcia grupowego wykorzystuje się profesjonalne piły trakowe, które znajdują się w takiej odległości od siebie, by było możliwe uzyskanie pożądanej grubości tarcicy.Zostaw KomentarzUżytkownik Jan Włodarczyk dodał komentarz Ocena 5
Od firmy Rybojady udało mi się zakupić tarcicę bukową, która bardzo mi się przydała przy pracach wykończeniowych remontu mojego domu.
Opublikowano: 2019-11-29 12:54:22

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Inne Okoliczne Firmy